Pozytywne myślenie

Artykuły » Pozytywne myślenie

Jeżeli zdołamy trwać w pozytywnych myślach wewnątrz siebie i będziemy przejawiać je na zewnątrz nic nie będzie mogło ograniczyć naszych możliwości życiowych. Każda pozytywna myśl objawia się nam jako prawda i zasada w działaniu, ponieważ prawda czyni nas wolnymi. Jezus nigdy nie przejawiał żadnych negatywnych określeń czy myśli, żył w teraźniejszości wyrażając wyłącznie pozytywne pojmowanie rzeczywistości. Dlatego też każdy człowiek powinien zdać sobie sprawę jak wiele może dokonać przejawianymi przez siebie myślami i słowami oraz płynącą z nich energią, która powołuje te myśli i słowa do istnienia. Dlatego też w tak wielu kulturach jest wypowiadane, „A SŁOWO CIAŁEM SIĘ STAŁO”, gdzie mało ludzi na świecie zna znaczenie tego wyrażenia.

 Człowiek powinien zdawać sobie sprawę jaką odpowiedzialnością jest pozytywne myślenie, czy mówienie, z jaką energią przekazuje wypowiedziane słowa. Negatywne myślenie spala w nas witalność oraz energię życiową, co powoduje, że zaczynamy działać na coraz niższych wibracjach, które przytłaczają i osłabiają nasz umysł i ciało, dlatego też z różnych aspektów naszego życia wywodzą się choroby ciała i umysłu. Jeżeli w naszym życiu przejawiamy pozytywne myśli oraz słowa wówczas wytwarzamy w sobie coraz większą dodatnią energię, która wpływa na nasze samopoczucie, witalność, życie rodzinne, zawodowe jak również na całe otoczenie. Mimo to, że cały otaczający nas świat został zahipnotyzowany negatywnymi myślokształtami musimy dążyć jednak do tego by nasze myśli i słowa były jak najbardziej pozytywne, co prowadzi nas do jeszcze wyższej świadomości i ukazuje całemu światu prawdziwe wartości, jakimi wszyscy powinni się stale obdarowywać. Sam doskonale wiem, jak wiele sytuacji z codziennego życia wyprowadza nas z równowagi, jednak pamiętajmy, że najważniejsze jest pozytywne myślenie

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że czytając to, pomyślicie Państwo, że łatwo jest napisać takie rzeczy, ale trudniej już je urzeczywistnić w codziennym życiu, w którym nieustannie pojawiają się nowe życiowe problemy. Mogę tylko Państwa zapewnić, że sam kiedyś nad tym pracowałem i pracuje nadal ponieważ żyjemy w świecie, który wymaga od nas wielkiego zaangażowania w to, żeby pozytywnie przejawiać dookoła całe swoje wewnętrzne dobro . Dlatego tak ważne jest abyśmy wewnątrz siebie wiedzieli czego tak naprawdę oczekujemy od siebie i życia.

 

 

 

Dlatego pamiętajmy  że zmieniając Siebie zmieniamy cały  Świat.

 

 

Z MIŁOŚCIĄ DLA WAS