O nas

Witamy Państwa serdecznie i gorąco na stronie Ośrodka Eden. Zapraszamy do niezwykłego, magicznego miejsca, które zostało stworzone przez wyjątkowych ludzi jako zwieńczenie pragnień będących przejawem głosów płynących prosto z naszych serc. Stwarzając to wyjątkowe miejsce, pełne miłości i radości zależy nam na spełnianiu potrzeb wszystkich ludzi próbujących odnaleźć sens własnego życia na ziemi. Ośrodek Eden to miejsce wyjątkowe o bardzo wysokiej energetyce, emanujące miłością i światłością. Pragniemy, aby nasz Ośrodek był dla Państwa oazą spokoju, gdzie każdy będzie mógł się wyciszyć, uzdrowić i zrelaksować zapominając o wszelkich kłopotach życia codziennego. Pragniemy, aby przebywając w naszym Ośrodku czuli się Państwo wyjątkowo doznając pełnej harmonii. Specjalnie dla Państwa udostępnione jest źródło z uzdrawiającą wodą poprawiającą witalność.

W naszym Ośrodku pozostają do Państwa dyspozycji numerolog oraz wybitni uzdrowiciele, którzy służą swoją pomocą, dzięki którym zupełnie odmieni się Państwa życie związane z problemami zdrowotnymi, finansowymi czy zawodowymi. Oprócz tego w Ośrodku prowadzone są kursy i szkolenia jak i również niesamowicie wyposażony sklep z asortymentami rozwoju duchowego i osobistego tj. różnego rodzaju kryształy, książki, radiestezję, feng shui, upominki i wiele wiele innych. Do Państwa dyspozycji jest także czytelnia wraz z herbaciarnią, gdzie możecie Państwo rozkoszować się różnorodnymi smakami herbat z Dalekiego Wschodu. W Ośrodku mieści się również sala wykładowa oraz gabinety, w których wykonywane są zabiegi uzdrawiające, masaże oraz przeprowadzane są rozmowy indywidualne.

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy w Państwu zaufanie oraz ciekawość i zainteresowanie naszym Ośrodkiem Eden, do którego serdecznie Państwa zapraszamy.