Koncert mis i gongów tybetańskich

Uzdrawianie » Koncert mis i gongów tybetańskich

Serdecznie zapraszamy Państwa na harmonizująco - uzdrawiajacy koncert przy dźwiękach mis i gongów, który odbywa się w Ośrodku Eden w każdy piątek o godz. 18. WSTĘP WOLNY

Zgodnie z wierzeniami ludzi Wschodu zarówno człowiek, jak i cały świat powstał z dźwięku, dlatego też tylko dźwięk może zapewnić nam wewnętrzną harmonię, spokój ducha i jedność z otaczającym światem. Uczestnictwo w oferowanych przez nas koncertach jest doskonałą ku temu okazją. Sam koncert otoczony jest niepowtarzalną atmosferą tajemniczości. Dźwięki wydobywające się z mis i gongów przypominają różnorodne odgłosy natury. Delikatne i subtelne dźwięki sprawiają, że każdy z uczestników koncertu czuje się zrelaksowany i odprężony oraz zapomina o wszelkich troskach i kłopotach codziennego życia. Już w początkowej fazie koncertu fale dźwięku i wibracje wydobywające się z mis i gongów przepływają przez nasze ciało wywołując uczucie uniesienia, odprężenia i głębokiego relaksu na poziomie ciała, umysłu i duszy. Każdy uczestnik koncertu zanurza się w dźwiękach gongów niczym w aromatycznej kąpieli, co powoduje wyciszenie całego organizmu oraz likwiduje wszelkie leki i blokady. Dźwięk mis i gongów sprawia, że oczyszczamy się ze wszelkich złych nawyków i ograniczeń a nabywamy w zamian nową, pozytywną energię wyzwalającą siły samouzdrawiania własnego ciała i umysłu, wprowadzającą w nasze życie radość, harmonię i optymizm.

Po koncercie wszystkim zainteresowanym dajemy możliwość poddania się terapii dźwiękiem. Cały ten proces prowadzi do zwiększenia sił witalnych, budzi wiarę w siebie i we własne możliwości oraz rozbudza intuicję, zbliżając nas tym samym do wewnętrznej harmonii i równowagi. Osoba korzystająca z terapii dźwiękiem łatwiej nawiązuje kontakty z otoczeniem, staje się bardziej otwarta na siebie i innych. W ten sposób łatwiej odnajduje się we wszelkich sytuacjach z życia codziennego. Ważne jest również to, że energia dźwięków płynąca z gongów działa nie tylko podczas trwania poszczególnych sesji, czy koncertów. Pozytywne wibracje pozostają w naszym organizmie na długo, powodując niezapomniane odczucia. Zarówno koncertom mis i gongów, jak i terapii dźwiękami towarzyszy niesamowity nastrój i niepowtarzalna atmosfera. Wyjątkowości i uroku całemu rytuałowi dodaje blask płonących świec i aromatyczna nuta kadzidełek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na wspaniałe przeżycie w trakcie koncertu mis i gongów przynoszącego uzdrawiający relaks i odprężenie dla naszej duszy, umysłu i ciała.

POCZUJ W SOBIE MAGIĘ DZWIĘKU.