Numerologia

"MATEMATYKA TO JĘZYK ZA POMOCA KTÓREGO BÓG OPISAŁ WSZECHŚWIAT"

GALILEUSZ

NUMEROLOGIA JEST NAUKĄ O LICZBACH, KTÓRA TOWARZYSZY LUDZIOM OD ZAMIERZCHŁYCH CZASÓW.
JEST JEDNĄ Z DZIEDZIN, KTÓRA MA OGROMNY WPŁYW NA OTACZAJĄCY NAS ŚWIAT ZBUDOWANY Z LICZB.

WIEDZA TA JEST STOSOWANA W MATEMATYCE, ASTRONOMII CZY ASTROLOGII. POWSTAŁA JUŻ W STAROŻYTNOŚCI I BYŁA BLISKA

TAKIM LUDOM JAK BABILOŃCZYCY, EGIPCJANIE, CHIŃCZYCY, MAJOWIE I AZTEKOWIE. A WIĘC MIAŁA SZEROKI ZASIĘG NA NASZEJ KULI ZIEMSKIEJ.

NUMEROLOGIA JEDNAK PRZEZ DŁUGI CZAS BYŁA NIEDOSTĘPNA DLA LUDZI I PRZECHOWYWANA W ZAKONACH. DZIĘKI ARCHEOLOGOM, KTÓRZY WYDOBYLI
SUMERYJSKIE TABLICZKI, DZISIAJ WIEMY, ŻE ISTNIENIE LICZB UJAWNIŁY LUDY SUMERU.
PRAWDOPODOBNIE CHRYSTUS RÓWNIEŻ POSZERZAŁ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI NUMEROLOGICZNE I WYKORZYSTYWAŁ JE PRZY NADAWANIU IMION APOSTOŁOM.
STWIERDZONO TEŻ, ŻE TO WŁAŚNIE BIBLIA JEST NAJLEPSZĄ NAUCZYCIELKĄ  NUMEROLOGII.

 

CZŁOWIEKIEM, KTÓRY PASJONOWAŁ SIĘ NIEZWYKŁOŚCIĄ LICZB BYŁ PITAGORAS. POCHODZIŁ Z GRECJI , ŻYŁ W VI W.P.N.E. NAUCZAŁ, ŻE TO WŁAŚNIE LICZBY TWORZĄ ŚWIAT I W NICH ZAWARTE JEST KAŻDE ZJAWISKO, ZDARZENIE CZY NASZA DROGA ŻYCIA.


WYBITNYMI MATEMATYKA BYLI RÓWNIEŻ ISAAK NEWTON CZY LORD KELWIN, KTÓRY POWIEDZIAŁ; "JEŚLI TO O CZYM MÓWICIE, NIE MOŻE BYĆ WYRAŻONE W LICZBACH, WIEDZA WASZA JEST NIEWYSTARCZAJĄCA".
NUMEROLOGIA TO DZIEDZINA, KTÓRA BARDZO DYNAMICZNIE SIĘ DZISIAJ ROZWIJA. NIE JEST ZWIĄZANA Z CZYMŚ TAKIM JAK MAGIA, JEST JEDYNIE PROSTYM DZIAŁANIEM MATEMATYCZNYM,
KTÓRE UŁATWIA NAM FUNKCJONOWANIE I JEST ŹRÓDŁEM INFORMACJI.


ZAPRASZAM WAS WIĘC DO  ZAPOZNANIA SIĘ Z  DZIEDZINĄ NAUKI JAKĄ JEST NUMEROLOGIA .


 PRZYCHODZIMY NA ŚWIAT KONKRETNEGO DNIA, KTÓRY SAMI SOBIE WYBIERAMY JESZCZE JAKO ISTOTA DUCHOWA, ABY DOŚWIADCZYĆ LUDZKIEGO LOSU W SZCZEGÓLNY SPOSÓB. KAŻDY DZIEŃ (DATA URODZENIA) MA SWOJĄ WŁASNĄ WIBRACJĘ I ONA TOWARZYSZY NAM CAŁE ŻYCIE,

LICZBY (LITERY PRZYPORZĄDKOWANE SĄ LICZBOM) IMION I NAZWISK SĄ NIEODŁĄCZNĄ CZĘŚCIĄ NASZEJ OSOBY I Z NIMI IDENTYFIKUJEMY SIĘ. MODYFIKUJĄ ONE SWOJĄ WIBRACJĄ DATĘ URODZENIA. CZASEM SĄ POŻYWKĄ BARDZO TRUDNYCH DOŚWIADCZEŃ. KIEDY DUSZA PRZEPRACUJE JE PODNOSI SWÓJ DUCHOWY POZIOM, POD WARUNKIEM, ŻE ODNAJDZIE W NIM WŁAŚCIWY SENS I WYCIĄGNIE LEKCJĘ DLA SIEBIE.

 

PORTRET NUMEROLOGICZNY (DROGA ŻYCIA)TO  PODSTAWOWA INFORMACJA  O TWOIM  ŻYCIU  ,WYLICZA SIĘ  JĄ Z DATY  URODZENIA  ,TO WSPANIAŁE NARZĘDZIE DO ODKRYCIA  OSOBOWOŚCI  I MOŻLIWOŚCI  ,Z KTÓRYMI  PRZYSZLIŚMY NA ŚWIAT .
DROGA ŻYCIA OKREŚLA GŁÓWNE KIERUNKI NASZEGO ŻYCIA .
PORTRET NUMEROLOGICZNY  STANOWI DOGŁĘBNĄ I DOKŁADNĄ ANALIZĘ  NASZEJ OSOBOWOŚCI –TEMPERAMENTU ,CHARAKTERU I POWOŁANIA.ZAWIERA W SOBIE MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE ,FINANSOWE, JAKIE MAMY W SOBIE I NA JAKIE NAPOTYKAMY W ŻYCIU.POKAZUJE KIERUNEK NASZEGO PRZEZNACZENIA-DROGĘ KTÓRĄ PODĄŻAJĄC OSIĄGNIEMY SAMOREALIZACJĄ.
ABY JĄ OBLICZYĆ ,MUSIMY ZSUMOWAĆ CYFRY POSIADANE W DACIE URODZENIA NP.:
30.10.2008R
3+0+1+0+2+0+0+8=14 GDZIE 1+4=5
MAMA WIĘC OSOBĘ KTÓREJ PROGRAMEM PODSTAWOWYM JEST 5
W NUMEROLOGI WYSTĘPUJĄ RÓWNIEŻ WIBRACJE MISTRZOWSKIE.
TAKIE WIBRACJE OSIĄGAJĄ OSOBY KTÓRE W POPRZEDNICH WCIELENIACH  WYPRACOWAŁY DO PERFEKCJI JAKIŚ ASPEKT SAMOREALIZACJI .ZDOBYTA WIEDZA WEWNĘTRZNA JEST OBECNA W NADŚWIADOMOŚCI TAKICH OSÓB NAWET JEŚLI Z NIEJ NIE KORZYSTAJĄ . ABY KORZYSTAĆ Z DARÓW WIBRACJI MISTRZOWSKICH NALEŻY ŚWIADOMIE ZDYSCYPLINOWAĆ SIĘ WEWNĘTRZNIE .TAKIE WIBRACJE  WYMAGAJĄ ŚCISŁEJ SAMOKONTROLI ,DYSCYPLINY  I OCZYSZCZENIA OSOBOWOŚCI.

 

 

 

PSEUDONIM NUMEROLOGICZNY

JAK MOŻNA WPROWADZIĆ ZMIANĘ? - PRZEZ DODANIE NOWYCH IMION. TE DOTYCHCZASOWE OKREŚLIŁY NASZĄ OSOBOWOŚĆ. JEŚLI ŻYJE SIĘ NAM ŹLE, CZUJEMY, ŻE SPRAWY IDĄ NIE TAK, ŻE OGRANICZAMY SAMI SOBIE MOŻLIWOŚCI I NIE KORZYSTAMY Z DARÓW W ŻYCIU - MAMY SZANSĘ TO ZMIENIĆ.

O DZIAŁANIU NOWYCH IMION WIADOMO OD DAWNA, BARDZO DAWNA, ALE WIEDZA TA BYŁA HERMETYCZNA. CZY JEST PRZYPADKIEM, ŻE DAWNI WŁADCY MIELI PO KILKANAŚCIE IMION? KAPŁANI DO DZISIAJ WSTĘPUJĄC NA DROGĘ ŻYCIA ZAKONNEGO DOSTAJĄ NOWE IMIĘ. ARTYŚCI, PISARZE TAKŻE WZBOGACAJĄ SWÓJ POTENCJAŁ NOWYM PSEUDONIMEM. CZY TO WSZYSTKO PRZYPADEK? A MOŻE TYLKO DZIWACTWO?

NOWE IMIONA, KTÓRE DODAJEMY (JEST ICH ZAZWYCZAJ KILKA) NADAJĄ NOWĄ WIBRACJĘ DUSZY. ZACZYNA ONA PRACOWAĆ NA INNYM POZIOMIE. PRZYCIĄGA DO SIEBIE INNYCH, NOWYCH LUDZI, POJAWIAJĄ SIĘ NOWE SYTUACJE. ZACZYNA SIĘ ZMIENIAĆ ŻYCIE! CZĘŚĆ DOTYCHCZASOWYCH ZNAJOMYCH MOŻE ODEJŚĆ, ALE W ICH MIEJSCE POJAWIĄ SIĘ INNI. ANI LEPSI ANI GORSI. NIE WARTOŚCIUJMY – BĘDĄ ODPOWIADALI NASZYM ZAPOTRZEBOWANIOM NA PRZEŻYWANIE NOWYCH DOŚWIADCZEŃ. PRZYJDĄ NOWE INFORMACJE - Z RÓŻNYCH ŹRÓDEŁ - OD LUDZI, Z KSIĄŻEK, CZASEM OD DZIECI - TRZEBA UMIEĆ SŁUCHAĆ.


NOWE IMIONA SĄ REJESTROWANE W REJESTRZE NUMEROLOGICZNYM. JEST TAKI PROWADZONY W BARCELONIE OD DZIESIĄTKÓW LAT. JEST TO KSIĘGA, W KTÓREJ ZAPISANE BĘDĄ NOWE IMIONA. NOWE IMIONA MUSZĄ POJAWIĆ SIĘ W ENERGII ZIEMI - FIZYCZNIE, PODOBNIE JAK ISTNIEJĄ W KSIĘGACH TE, KTÓRE MAMY OBECNIE.

OTRZYMANYCH IMION JUŻ NIGDZIE WIĘCEJ NIE ZAPISUJE SIĘ URZĘDOWO, NIE TRZEBA ZMIENIAĆ NICZEGO W DOKUMENTACH OSOBISTYCH.
TERAZ ZACZYNA SIĘ PRACA WEWNĘTRZNA, INFORMACJA SZCZEGÓŁOWA NA TEN TEMAT ZOSTAJE PRZEKAZANA KAŻDEJ OSOBIE INDYWIDUALNIE WRAZ Z NOWYMI IMIONAMI.

 

 

DO NOWYCH IMION DOŁĄCZANE SĄ "CYKLE ŻYCIA", KTÓRE OMAWIAJĄ GŁÓWNE TENDENCJE POSZCZEGÓLNYCH LAT ŻYCIA.
DOBRANIE IMION ODBYWA SIĘ W KONTAKCIE Z OPIEKUNEM DUCHOWYM OSOBY, A MA GO KAŻDY Z NAS. IMIONA BĘDĄ WÓWCZAS NAJLEPSZE Z MOŻLIWYCH, ABY DUSZA CZŁOWIEKA MOGŁA REALIZOWAĆ ZADANIA, Z KTÓRYMI PRZYSZŁA NA ŚWIAT - W SPOSÓB PEŁNY. NIE JEST NIGDZIE POWIEDZIANE, ŻE ODTĄD JUŻ TYLKO CUDOWNIE, ŁATWE I PRZYJEMNE ŻYCIE, CHOĆ DLACZEGO NIE? WSZYSTKO JEST W TWOJEJ GŁOWIE I JEST MOŻLIWE DO OSIĄGNIĘCIA.

NIEKIEDY ŻYCIE STAJE SIĘ WALKĄ, CZASEM ODCZUCIEM NIEMOCY I TU NUMEROLOGIA MOŻE PRZYJŚĆ Z POMOCĄ.
DZIĘKI WPROWADZENIU ZMIAN W WIBRACJI IMION MNIEJ SIŁ ZUŻYWAMY NA WALKĘ I MOCOWANIE Z SAMYM SOBĄ. MAMY NA NOWO SZANSĘ SKIEROWANIA WŁASNEJ ENERGII NA HARMONIJNE I TWÓRCZE ŻYCIE. NA WYPEŁNIENIE ZADAŃ, Z JAKIMI PRZYSZLIŚMY NA ZIEMIĘ.

 

 

NAZWA FIRMY

 

DOBRZE DOBRANA NAZWA FIRMY I CZAS JEJ POWSTANIA MOŻE, BOWIEM ZAGWARANTOWAĆ SUKCES.

POD  WZGLĘDEM  NUMEROLOGICZNYM  NAJISTOTNIEJSZA  JEST WIBRACJA  NAZWA FIRMY I DATA ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI.
TE DWIE SKŁADOWE  TO  FUNDAMENTY  ,NA KTÓRYCH  MOŻNA WIĘCEJ  ZBUDOWAĆ.
NAJBARDZIEJ ZDROWE I UNIWERSALNE NAZWY TO TAKIE  KTÓRYCH SUMA WIBRACJI LITER WYNOSI  1,3,8 DLA ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH  I DZIAŁALNOŚCI BUDOWLANEJ  -MOŻE TO BYĆ 4,TU JEDNAK NALEŻY UNIKAĆ USTAWIENIA , KTÓRE DAWAŁYBY SUMĘ WIBRACJI LITER W KARMIE  PRACY 13  GDYŻ SPOWODUJE  ZMIANY  BRANŻY  I  SYTUACJE  WYMAGAJĄCE  DUŻEJ  CIERPLIWOŚCI  I  ŻELAZNEJ  KONSEKWENCJI.


PRZY  KONSTRUOWANIU NAZWY FIRMY  WAŻNA JEST WIBRACJA DNIA URODZENIA  ,DROGI ŻYCIA ,CYKLU PRACY .
WSZYSTKIE FIRMY  MAJĄCE  NAZWĘ ,KTÓREJ ZSUMOWANE LITERY  DAJĄ  WIBRACJĘ 1 i 8 ,SĄ POTENCJALNIE  SILNYMI  I STABILNYMI  PRZEDSIĘWZIĘCIAMI  ,KTÓRE MOGĄ OSIĄGNĄĆ  STATUS NA SKALĘ  KRAJOWĄ I MIĘDZYNARODOWĄ.
FIRMA O NAZWIE WIBRACJI 1 MOŻE ROZPOCZĄĆ DZIAŁALNOŚĆ  GOSPODARCZĄ W DNIU W  WIBRACJI 3,8,9.
PRZYKŁAD 1(NAZWA)+3 (DATA)=4PRZEZNACZENIE.


W  TYCH UKŁADACH  POWSTANĄ  KORZYSTNE  WIBRACJE  DLA  TEJ  FIRMY

                ZAPRASZAM